MY


Zastanawiasz się czasami nad tym, czy ....

.... w pełni wykorzystujesz posiadane umiejętności,

.... odpowiednio kierujesz swoją ścieżką zawodową,

.... jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć więcej w życiu zawodowym,

.... przez niewielkie zmiany rutyny możesz znaleźć więcej czasu na swój rozwój osobisty...

 

Jeśli TAK to jesteś w dobrym miejscu, ponieważ Rozwijamy.pl to serwis, w którym znajdziesz wszystko co związane jest z rozwojem osobistym i zawodowym.

To miejsce powstało z pasji i mojego zapału do dzielenia się posiadaną wiedzą i nabytym przez lata doświadczeniem.

Ponad 10 letnia praktyka poparta wieloma sukcesami w sektorze finansowym, ubezpieczeniowym i doradczym pozwoliła mi ugruntować pozycję na rynku.

Teraz nadszedł czas bym tą wiedzą i doświadczeniem podzieliła się z Tobą, pokazując m.in. jak planować swoją ścieżkę kariery, jak szlifować umiejętności sprzedażowe, zarządzać zespołem czy być nowoczesnym liderem.

Możesz mieć pewność, że znajdujesz się w odpowiednich rękach.

W codziennej pracy pomaga mi grupa specjalistów branżowych, których niebawem także poznasz.

Katarzyna Woszczyk 

Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w branży finansowej, zarówno sprzedażowe jak i managerskie. Przez te lata rozwijałam także kompetencje szkoleniowe i trenerskie u boku praktyków branżowych. Współpracowałam z liderami sektora bankowego, m.in. Deutsche Bankiem PBC S.A., Bankiem BPH, Alior Bankiem. Założyłam Studio Kariery, gdzie pomagałam klientom jako doradca zawodowy. Obecnie idę krok dalej, i chcę Ci pomóc na każdym etapie kariery, także poprzez rozwój osobisty oraz nowe kompetencje zdobywane online. Prywatnie pasjonuję się MLM branży kosmetycznej, a mój blog tematyczny ruszy niebawem.

Informacje formalne i dokumentację dotyczącą firmy znajdziesz w zakładce WARTO WIEDZIEĆ...

 

 

Daję Ci możliwość realnego wpływu na naszą ofertę. Abym mogła ją dostosować do Twoich potrzeb proszę o wypełnienie krótkiej ankiety właśnie tutaj -> ANKIETA

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH CZYTELNIKÓW!
Dołącz do naszej społeczności i ODBIERZ BEZPŁATNIE dostęp do Strefy Bonusów!
My też nie tolerujemy spamu. Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdzie ich nie udostępniamy. Nikomu. Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będzie Katarzyna Woszczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „WOSZCZYK.COM Katarzyna Woszczyk”, NIP: 6452404851. Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania Ci newslettera. Będziesz miał prawo dostępu do treści Twoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.