STUDIO KARIERY


Dlaczego robię to, co robię?

Skąd się wziął ten pomysł w mojej głowie? Z potrzeby chwili. Od dawna ludzie zwracali się do mnie z prośbą o pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, pytali co zrobić, aby dobrze wypaść na rozmowie o pracę. Uznałam, że skoro osoby wokół mnie, pomimo wszystkich informacji jakie znaleźć można w Internecie - szukają człowieka, któremu mogą zadać pytania - to trzeba stworzyć miejsce, gdzie będą mogli to zrobić! Jestem nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim PRAKTYKIEM. Owszem, ukończyłam studia z zakresu zarządzania kadrami i doradztwa zawodowego, ale wiedza, którą się dzielę pochodzi ze zdobytych doświadczeń na rynku pracy. Uczestniczyłam w dziesiątkach procesów rekrutacyjnych jako kandydat, spotkałam się z niejedną odmową, mój telefon milczał, nawet po wysłaniu setek CV. Wiem, jakie rodzą się wtedy w człowieku uczucia i wiem już jak się z nimi rozprawić. Byłam także po drugiej stronie - rekrutowałam pracowników dla różnych instytucji, ale także do swojej firmy. I wiem już dlaczego moja kandydatura nie zawsze była brana pod uwagę. Dlatego wraz z grupą cudownych ludzi tworzymy to miejsce, gdzie będziemy Cię wspierać, motywować i dawać pozytywnego kopa, gdy zabraknie Ci siły 🙂 Zatem korzystaj!

Kasia 

 

 

W czym mogę Ci pomóc:

Przygotowane CV i LM

Dokumenty przygotowujemy po serii trudnych pytań. Żartujemy 🙂 Ale kilka zadać musimy, aby Cię lepiej poznać — co jest niezbędne w procesie personalizacji aplikacji. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje dokumenty są naprawdę Twoje i nikt nie ma takich samych.

Doradztwo zawodowe

Nie wiesz jaki kierunek wybrać na ścieżce zawodowej? Do czego masz predyspozycje? Jakie są Twoje największe atuty i wrodzone predyspozycje? My wiemy jak pomóc Ci się dowiedzieć. Na luzie, przy kawie 🙂

Przygotowane do rozmowy kwalifikacyjnej

Masz już za sobą spotkania rekrutacyjne, które nie poszły jak z płatka? Czujesz, że robisz coś źle, ale nie wiesz co. Chodzisz na kolejne rozmowy, ale propozycja pracy nie pada? Pomożemy Ci zweryfikować co możesz poprawić, aby na kolejnej rozmowie o pracę już lśnić 🙂

STUDIO KARIERY W PYTANIACH

📚Od czego zaczynamy?

🔌Od pierwszego kontaktu!

Możesz zadzwonić bądź napisać maila. Wszystkie dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

 

📧Dobrze, aby w mailu było..

Kilka słów o tym, co Cię do nas sprowadza. Jak wygląda Twoja sytuacja i jak możemy pomóc - czego od nas oczekujesz.

 

⏰Ile będziesz czekać na odpowiedź?

Dajemy sobie zapas 48 godzin, ale zazwyczaj odpisujemy zdecydowanie szybciej.

 

📅Kiedy można z nami porozmawiać?

Każda osoba z naszej zespołu prowadzi różne projekty, więc godziny naszej pracy też są różne. Jeśli dzwonisz, a my nie odbieramy, to na pewno oddzwonimy. I nie powinny też dziwić sytuacje, w których otrzymujesz od nas maila o pierwszej w nocy.

 

🌎Gdzie nas szukać?

Siedziba firmy znajduje się w Tarnowskich Górach. Jednak w dobie Internetu nie stanowi to żadnej przeszkody do kontaktu! Mamy telefony, Skype i inne - jakoś się dogadamy.

 

💭Męczą Cię inne kwestie? Sam nie wiesz czego chcesz...

Pisz jaki masz problem. Porozmawiać zawsze możemy - a kto wie - może w trakcie tych rozmów znajdziemy jakieś rozwiązanie.

 

⏳Zlecasz nam usługę i chcesz wiedzieć ile będziesz czekać na realizację?

Po otrzymaniu zapytania ustalamy zakres naszej pomocy i czas, który będzie odpowiadał obydwu stronom.

 

💰Ile to kosztuje?

Wszystkie nasze usługi wraz z cenami dostępne są w Sklepie.
Interesuje Cię usługa, która nie została wyceniona? Napisz. Wspólnie określimy czego potrzebujesz, opracujemy zakres naszego działania i dokonamy wyceny.

 

🔨Jak wygląda proces od strony technicznej?

Jeśli jesteś przekonany do zakupu - dokonujesz go w zakładce Sklep. Na podany przy zakupie adres mailowy otrzymujesz informację z instrukcjami co dalej.
Czyli w zależności od usługi - dostajesz zestaw pytań niezbędnych do przygotowania dokumentów, przekazujemy Ci wolne terminy konsultacji itd.
Jeśli przed dokonaniem zakupu masz jakieś pytania i rozmawiamy telefonicznie bądź mailowo, dopiero po ustaleniu ostatecznych warunków prosimy Cię o dokonanie zakupu w naszym sklepie.
Dalej proces wygląda tak samo.